منوی دسته بندی

امداد تویوتا

احتمالا در طول شبانه روز برای شما هم پیش آمده که در مکانی دور از تعمیر گاه، خودرو شما دچار مشکل فنی شده باشد و نیاز به امداد فوری داشته باشد. آن هم خودرویی همچون تویوتا که نیاز به یک امداد تویوتا متخصص دارد.

گاهی اوقات این اتفاقات در سفر برای فرد پیش می آید که این امر باعث نگرانی و دلشوره در فرد میشود علاوه بر آن اگر در آن زمان به یک تعمیر کار خوب و حرفه ای دسترسی نداشته باشد که نگرانی فرد دو چندان خواهد شد. زیرا یک تعمیر کار غیر حرفه ای علاوه بر تعمیر ناشیانه با تشخیص نادرست میتواند صدمات چندانی به خودروی شما وارد کند به خصوص اگر خودروی شما یک خودروی خارجی مانند تویوتا یا تویوتا هیبرید باشد.

پس در این هنگام پیدا کردن یک امداد خودروی تویوتا امری ضروریست. البته توجه داشته باشید که تعمیر کار تویوتا باید از دانش فنی و مکانیکی بالایی برخوردار باشد. حال سوال این است که چطور و از کجا میتوان یک تعمیر کار ماهر و حرفه ای در این شرایط پیدا کرد؟ برای پاسخ به تمام این سوال ها در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

مزایای استفاده از امداد تویوتا 021

استفاده از قطعات ارجینال و مورد تایید در امداد تویوتا 021

در صورت استفاده از قطعات فیک و نا مرغوب باعث آسیب رساندن به خودروی خود و در نهایت ایجاد هزینه های مضاعف میشوید پس برای اطمینان از ارجینال بودن قطعات خودرو، نقص فنی یا هر گونه مشکل خودرو خود را به تیم بسپارید چرا که تمام قطعات ارجینال و دارای گارانتی تعویض میباشد.

صرفه جویی در هزینه و زمان در امداد تویوتا 021

امداد خودرو تویوتا 021 به صورت 24 ساعته در سطح شهر مشغول به خدمات رسانی میباشند پس در صورت بروز هر گونه مشکل با امداد  تویوتا 021 تماس گرفته تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه مشکل شما را رفع کنند.

انجام سرویس های دوره ای به صورت سیار بر اساس استاندارد های شرکت تویوتا

انجام دادن یک سری از سرویس های دوره ای مانند تعویض روغن موتور، تعویض فیلتر ها، تعویض باتری و … باعث افزایش طول عمر خودرو شما میشود که تیم ما این کار ها را با تجهیزات کاملا ارجینال و در کمترین زمان برای شما انجام میدهد

گارانتی قطعات در امداد تویوتا 021

استفاده قطعاتی که غیر فابریک هستند باعث باطل شدن گارانتی خودرو شما می شوند. ما در امداد خودرو تویوتا 021 از قطعاتی استفاده میکنیم که دارای استاندارد شرکت سازنده تویوتا میباشد می باشد.

تعویض قطعات توسط متخصصین حرفه ای در امداد تویوتا 021

سپردن خودرو خود به افراد غیر متخصص باعث وارد شدن آسیب های بیشتر به خودرو میباشد. متخصصین ما در امداد تویوتا 021 دوره های جامع و کامل دیدند و متناسب با استاندارد های شرکت تولید کننده به تعمیر تویوتای شما پرداخته

خدمات امداد تویوتا 021 در ساعات شبانه روز

ممکن است شما هم این شرایط را تجربه کرده باشید که در ساعات پایانی شب یا روز های تعطیل به دنبال امداد خودروی تویوتا بوده باشید. از مزایا تیم امداد خودرو تویوتا 021 این است که در تمام ساعات شبانه روز در حال امداد رسانی به مشتریان میباشد همچنین این تیم در طی این سال ها تلاش کرده تا بتواند بدون افت کیفیت به فعالیت خود ادامه دهد. و توجه داشته باشید که امر تشخیص صحیح و تعمیر خودرو یک بحث است و استفاده از قطعات با کیفیت بحثی دیگر چرا که با توجه به این مسئله که کشور ما در حال حاضر در تحریم به سر میبرد پیدا کردن قطعات اصل خودروی تویوتا به راحتی در بازار پیدا نمیشود پس خرید این قطعات را از تیم اصلی امداد تویوتا تهیه کنید تا از اصل بودن و با کیفیت بودن آنها اطمینان کافی داشته باشید.

خدمات و امکانات ارائه شده در امداد تویوتا 021

  • عیب یابی خودرو به صورت کاملا تخصصی و تعمیر در محل 
  • انجام خدمات دیاگ و عیب­ یابی تخصصی توسط کارشناسان ماهر شرکت امداد تویوتا 021
  • تعمیر موتور و گیربکس تویوتا به صورت اتوماتیک در خودروهای  هیبرید و غیر هیبرید در تعمیرگاه امداد تویوتا 021
  • بررسی جلوبندی و  همچنین میزان فرمان خودرو و تعمیر سیستم اگزوز خورو در محل و یا در تعمیرگاه­ های تخصصی
  • عیب یابی سیستم برقی خودرو و همینطور بررسی سیستم تهویه توسط تیم حرفه ای امداد تویوتا 021

تاریخچه تویوتا

در ابتدا لازم است بدانید که موسس اولیه شرکت تویوتا فردی به نام ساکیشی تویودا بود و در واقع اولین بار تولیدی ریسندگی اتوماتیک را در کشور ژاپن به نام صنایع تویوتا راه اندازی کرد. جالب است بدانید که بسیاری از ایده های قوی مدیریتی که در جهان به کار گرفته میشود ایده این فرد است و همچنین ساکیشی تویودا جمله معروفی دارد که میگوید ” پنجره را باز کن، دنیای بزرگی در بیرون وجود دارد.

به تدریج حوزه فعالیت تویوتا تغیر پیدا کرد به گونه ای که در سال 2014 عنوان برترین خودرو سازی دنیا را نصیب خود کرد و از هر 9 خودرو تولید شده در جهان یکی از آنها تویوتا بود این شرکت همچنین توانست در سال 2014 حدود 10500000 خودرو تولید کند اما متاسفانه در اوایل سال 2015 شرکت تویوتا جایگاه خودرا به شرکت فولکس واگن واگذار کرد و شرکا غولکس واگن توانست عنوان برترین تولید کننده خودرو در جهان را مال خود کند. اما در حال حاضر تویوتا یکی از ابر شرکت های تولید خودرو در کشور ژاپن میباشد. این شرکت واقع در شهر تویوتا در کشور ژاپن است که در حال حاضر بیش از 3500 نفر در کارخانه های این برند در کشور های مختلف مشغول به کار هستند. شرکت تویوتا اولین و قدرتمند ترین شرکت تولید خودرو در ژاپن میباشد و  در حال حاضر بعد از شرکت فولکس واگن دومین غول خودرو سازی در جهان به حساب می آید

سخن آخر

در نهایت دقت داشته باشید که در صورت بروز هر گونه مشکل در هر ساعتی از شبانه روز برای خودرو خود سعی کنید حتما با تیم امداد تویوتا 021 ارتباط بگیرید این تعمیرگاه با داشتن عاملیت مجاز تویوتا به بهترین تعمیرگاه معروف است پس برای تعمیر خودرو به هر تعمیر کاری اطمینان نکنید. مطمئن باشید که شرکت ما میتواند بهرین گزینه شما برای یافتن یک تعمیر کار تویوتا یا خودرو های دیگر باشد و همچنین اگر روی تعویض قطعات خودروی خود حساس هستید و به اورجینال بودن قطعات خودرو اهمیت میدهید پس فقط کافیه برای یک بار به تیم حرفه ای امداد تویوتا 021 اطمینان کنید.

09120754822