منوی دسته بندی

عاملیت مجاز تویوتا

امداد تویوتا 021 با داشتن شرایطی که در ادامه به آن می پردازیم توانسته یکی از عاملیت های مجاز تویوتا شود. و به ارائه خدمات به دارندگان خودرو تویوتا بپردازد.

خدمات عاملیت مجاز تویوتا 021

در تمام نقاط امداد تویوتا 021 فعالیت می کند و با استفاده از بهترین ماشین و افراد متخصص انجام می شود. در واقع باید گفت امداد خودرو برای رفع عیب خودرو شما است و در صورتی که خودرو شما نیاز به تعمیر داشته باشد. تمامی خدمات توسط تویوتا 021 انجام خواهد شد.

سعی و توجه هدف اصلی امداد خودرو تویوتا 021 است، در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن، عیب یابی با دستگاه دیاگ پیشرفته برای شناسایی و رفع مشکلات خودرو شما بوده است.

عاملیت مجاز چیست؟

عاملیت مجاز در واقع یک رابطه حقوقی میباشد که در آن اشخاص حقیقی اختیار انجام اعمال حقوقی و گاهی اوقات اعمال مادی را به نام شخص اصیل (صاحب کسب و کار) برای خود کسب میکنند.

 البته توجه داشته باشید که آثار این اموال مستقیما متوجه کمپانی یا شرکت اصلی میشود. بدین صورت امروزه اشخاص حقیقی قادرند به این روش همزمان در مکانی دیگر دور از کمپانی اصلی بتواند با آن شرکت ارتباط حقوقی بر قرار نماید و اعمال و اقدامات خود را در هر جایی از جهان انجام دهد.

در واقع به بیانی دیگر نمایندگی مجاز، قرار دادی است که به واسطه آن شخص حقیقی میتواند به طور مستقل مذاکرات، فرایند مربوط به انعقاد معاملات جذب مشتری و همچنین سایر فعالیت های واجد اثار حقوقی را در مقابل دریافت پاداش یا کمیسیون برای شرکت اصلی به عهده بگیرد.

مزایای تماس با امداد تویوتا 021

برخی فکر می کنند تا زمانی که ماشین به مشکل نخورده است نباید پی گیر سلامت خودرو خود باشند که این طرز فکر به شدت اشتباه است. در ضمن اگر تا بزرگ تر شدن و جدی شدن مشکلات خودرویی خود دست نگه دارید آن وقت ممکن است بعد ها هزینه های هنگفتی را بپردازید.

پس از مزایای امداد خودرو بهره مند شوید:

 • در کوتاه ترین زمان ممکن عیب خودرو را پیدا کرده و تعمیر می کنیم
 • جلوگیری از عدم بروز حوادث ناگوار در آینده
 • استفاده از قطعات کاملا اورجینال و دارای گارانتی
 • هزینه های مقرون به صرفه تعمیر
 • حمل خودرو شما به صورت حرفه ای

شرح وظایف تعمیرگاه تویوتا 021

به محض تماس با تویوتا 021  در کوتاه ترین زمان ممکن به سوی محل توقف خودرو حرکت می کنیم و در صورت پیدا نکردن محل توقف سریعا با شما تماس گرفته و مجددا آدرس را چک خواهیم کرد. و زمانی که به محل مورد نظر رسیده، امداد گر ما اطلاعات لازم راجب مشکل خودرو شما را پرسیده و حال با توجه به تخصص امداد گر و حرفه ای بودن آن در صورتی که نیازی به تعمیرگاه نباشد، عیب خودرو شما را رفع کرده و در صورتی که نیاز به حضور خودرو شما در تعمیرگاه بوده آن را به سوی تعمیرگاه هدایت خواهد کرد.

شرایط دریافت نمایندگی مجاز تویوتا

 • تهیه یک زمین با حداقل 1500 متر متراژ همراه با بر بالای 25 متر رو به خیابان
 • قادر به سرمایه گذاری بودن به میزانی که از طرف شرکت مقابل به شخص حقیقی ابلاغ گردیده.
 • دارا بودن چندین فضا برای جایگذاری فضای نمایشگاه، فروشگاه قطعات، تعمیرگاه مسقف، اتاق پذیرش و اتاق انتظار بر اساس استاندارد های تویوتا
 • تهیه تجیزات و قطعات الزامی طبق لیست استاندارد تویوتا
 • به رهن گذاشتن سند رسمی ملک در شرکت تویوتا
 • فضای نمایشگاه قابلیت ورود لیفتراک به خود را دارا باشد (ورودی نمایشگاه فاقد پله باشد)
 • دارا بودن تحصیلات حداقل دیپلم برای متقاضی
 • داشتن تسلط بر مسائل فنی – اقتصادی طراحی پروژه و ارائه آن

توجه کنید!

تذکر1: مجوز عاملیت مجاز شرکت تویوتا تنها به یک شخص حقیقی داده میشود و در صورت داشتن شریک باید یک شرکت سهامی خاص تشکیل دهند. در این صورت با ارائه اساسنامه و ثبت کردن شرکت خود در روزنامه کثیرالانتشار امتیاز عاملیت مجاز به شخصی که مدیر عامل شرکت سهامی خاص میشود هم داده میشود.

تذکر2: لازم است بدانید که ارسال اطلاعات و شرایط متقاضی برای اخذ نمایندگی دلیل بر دادن هیچگونه تعهدی مبنی بر اعطاء امتياز نمايندگي براي شركت در بر نخواهد داشت.

تذکر 3: بخش زیادی از هزینه های راه اندازی نمایندگی از جمله هزینه های استاندارد سازی ، نصب تابلو و همچنین تهيه كليه ملزومات و تجهیزات بر عهده خود شخص حقیقی میباشد و کمپانی اصلی هیچ مسئولیتی در این زمینه بر عهده ندارد.

09120754822